Wydawnictwo SKIVAK PRESS

Wydawnictwo SKI&VAK PRESS istnieje na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w publikacjach business-to-business.

Misją wydawnictwa jest wypełnianie niszy informacyjnej na rynku kamienia budowlanego. Tworząc ciekawe, praktyczne i merytorycznie wartościowe czasopisma i poradniki nie tylko dostarczmy wiedzę, udostępnimy przestrzeń do wymiany poglądów i przepływu informacji, ale także dajemy impuls do rozwoju branży kamienia naturalnego w Polsce.

Nasze publikacje zapewniają bieżący dostęp do informacji z branży, pozwalając czytelnikom na odkrywanie nowych możliwości, unowocześnianie przedsiębiorstw i podnoszenie samoświadomości na temat optymalizacji procesów produkcji i zarządzania.

Popularyzując wiedzę w zakresie stosowania kamiennych materiałów budowlanych i zaawansowanych technologii chcemy wspierać potencjał przemysłu kamienia naturalnego w Polsce.

Misję realizujemy poprzez skuteczne dotarcie z rzetelną wiedzą do wszystkich podmiotów na rynku. Nasze sztandarowe czasopismo „Nowy Kamieniarz” wysyłamy do prenumeratorów nieodpłatnie. A internetowe platformy informacyjne NowyKamieniarz.pl i Rynkekamienia.pl zapewniają nieograniczony dostęp do newsów z branży.

Wspieramy tworzenie etycznych i biznesowych standardów regulujących branżowy rynek prasowy. Jesteśmy członkami Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, która dostarcza obiektywnych i zweryfikowanych informacji o nakładach i rozpowszechnianiu tytułów prasowych.

W realizacji naszych celów kierujemy się:
Obiektywizmem: dostarczając niezależną prasę branżową zapewniamy doskonałe narzędzie, niezbędne w pracy wielu specjalistów.
Profesjonalizmem: wysoki poziom merytoryczny naszych publikacji osiągamy współpracując z cenionymi na rynku ekspertami i praktykami oraz z ośrodkami naukowymi i akademickimi.
Pasją: nasze publikacje tworzymy z entuzjazmem. Zapał do zdobywania informacji, poszukiwania newsów, doskonalenia warsztatu dziennikarskiego są widoczne w każdym wydanym przez nas materiale.
Szacunkiem: zależy nam na budowaniu dobrych i długotrwałych relacji z czytelnikami pracownikami i klientami, zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i biznesowymi.

Kontakt: 

SKIVAK PRESS SC

ul. Mazowiecka 21/1, 60-617 Poznań, Polska
telefon/fax: +48 61 66 29 870
e-mail: office@skivak.com
www.skivak.com